Výhodné vzdělávací sady: Přenesou na savanu, naučí čísla...

Máte rádi kvalitní české dřevěné hračky, které vaše děti zabaví, ale zároveň i rozvinou? Pak čtěte dál. Právě pro vás jsme totiž připravili akční vzdělávací sady, které vás a vaše nejmenší provedou africkou savanou, odvypráví pohádku o kůzlátkách nebo pomůžou s učením čísel. Která sada zaboduje u vás doma?

 

Jarní set se zvířátky

Tři produkty, se kterými uděláte parádu nejen na jaře. Vyrazte s dětmi ven a sledujte, kolik obrázků z jarních kreativních karet potkáte. Jakmile dorazíte domů, můžete si celou výpravu shrnout a zaznamenat – třeba tak, že obrázky z karet prokreslíte na arch papíru a doplníte je svými vlastními.

Dřevěné puzzle s našimi lesními šelmami dětem představí, co jí takový medvěd, liška nebo jezevec. Poskládejte k sobě ty správné dílky. Která dobrota vás překvapí nejvíce? 

Až vám samotným vyhládne a zaplníte břicha a bříška večeří, sáhněte po prosvětlovací pohádce O neposlušných kůzlátkách. Promítněte příběh z karet na zeď nebo strop a užijte si společnou chvíli předtím, než si váš drobek nechá zdát o beráncích, tulipánech, jezevcích a kůzlátkách… 

 

Puzzle s čísly + africké karty

Potrénujte paměť dětí i tu svoji. :) Tento set je pro všechny, kteří se nebojí čísel a zároveň rádi poznávají dálné kraje a jejich zvířecí obyvatele. Vzdělávací sada dřevěných karet vás zavede do Afriky. Prosviťte karty baterkou, vydejte se na safari a seznamte se se lvem, paviánem nebo hrochem. Kdo si zapamatuje nejvíce zajímavostí? A který z „Afričanů“ vás nejvíce zaujme? 

Pokud ve vás vyprávění o žirafě, které stačí denně spát jen 20 minut, vyvolá touhu vydat se jednou na opravdické safari, přijdou vhod i dřevěné puzzle s čísly. Pomůžou dětem pochopit a zapamatovat si číselnou řadu od 1 do 10 – a šetření na letenky může začít! 

Letní set se zvířátky

„Hurá, léto je tady!“ Přesně to si odteď můžete říkat, i když bude venku 10 pod nulou. V tomto setu najdete 3 produkty, které vás během chvíle přenesou zpátky do teplejších dnů. Čekají vás už zmíněné vzdělávací karty o afrických zvířatech a dřevěné puzzle pro nejmenší o šelmách a jejich oblíbených lahůdkách.

Letní trio doplňují kreativní karty s motivy moře, plachetnice, jahody, mušle nebo slunce. Využít je můžete mnoha způsoby: ať už jako inspiraci na výlet pro kopeček oblíbené zmrzliny, nebo k obtiskávání do přírodnin či modelíny. A nezklame ani naše oblíbené prosvěcování a společné vymýšlení příběhů.

 

Už víte, kterým setem českých dřevěných hraček potěšíte své malé objevitele? Dejte nám vědět na našem Facebooku nebo Instagramu. Budeme se těšit na vaše fotky a hodnocení!