Neohodnoceno

O neposlušných kůzlátkách

“Tatííí, nad mojí postýlkou číhá vlk!” “Cože? No fakt!” Pomozte koze zachránit kůzlátka a odehnat zlého vlka, ať peláší přes všechny stěny pokojíčku zase zpátky do lesa.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Značka: Stínosvět
399 Kč
Kategorie: Pohádky

Pohrajte si společně se svými děti se světlem a stíny při večerním čtení nebo vyprávění pohádek. Nemusíte si ale kroutit prsty před lampičkou, aby stín na stěně alespoň s přimhouřením oka připomínal vlka, kozu či chaloupku…

Pomocí osmi vyřezávaných dřevěných karet s prosvětlovacími obrázky můžete vašim dětem promítat příběh o neposlušných kůzlátkách přímo z pohodlí postýlky. Celá sada je navržena tak, aby bylo možné obrázky prosvětlovat a zároveň číst příběh o kůzlátkách napsaný na kartičkách. 

Obrázky na stěnu promítnete klasickou baterkou nebo čelovkou, ale postačí i světlo na mobilním telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk pro lepší kvalitu obrázků). Promítat pak můžete na strop, stěnu, kraj postýlky nebo jakoukoliv jinou světlou plochu.

Čtení pohádky z kartiček vám zabere zhruba osm minut. Pokud ale povolíte uzdu fantazii, můžete společně se svými dětmi vyprávět příběh klidně i celý večer. Možná vás překvapí, jaký literární talent se ve vašich ratolestech skrývá.

Není-li zrovna není ta správná tma na promítání, mohou děti kartičky využít i ke tvoření. Karty lze použít jako šablony pro obkreslování nebo jimi vytvářet otisky do modelovací hmoty. Dětský pokojíček se tak promění v říši pohádek ve dne i večer.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: