Neohodnoceno

Co se stalo o Vánocích

Jak to bylo s narozením Ježíška? Kdo za ním přišel k jesličkám? To všechno se dozvíte ve vánočním příběhu. 

Můžeme doručit do:
13.12.2023
Skladem
379 Kč
Kategorie: Pohádky
Stínosvět NOVÝ 2
Novinka

Sada obsahuje klasický příběh Co se stalo o Vánocích rozdělený na osm karet s vyřezávanými ilustracemi. Jednotlivé kartičky jsou navrženy tak, aby bylo možné prosvětlovat obrázky a zároveň číst text uvedený pod nimi.

 

Sadu můžete použít jen jako doplnění Vaší vlastní verze pohádky prosvětlenými obrázky, nebo pohádku z karet přečíst. Čtení Vám zabere přibližně osm minut a pak hajdy na kutě. Pokud ale máte dost energie a jste zvědaví, jak pohádku obohatí fantazie Vašich dětí, můžete jen promítat obrázky a nechat malé spisovatele, ať Vám povyprávějí vlastní verzi příběhu.

 

Ilustrace je možné promítat na zeď, strop nebo jakoukoliv jinou světlou plochu, a to pomocí baterky, čelovky nebo i světla z mobilního telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk pro lepší kvalitu obrázků).

 

Karty je možné využít i pro zábavu za denního světla, a to jako šablony na obkreslování nebo formičky na vymačkávání tvarů z plastelíny. Nechte na Vašich dětech, jak si se sadou vyhrají, možná Vás překvapí, jaké způsoby využití ještě objeví.

Zpět do obchodu