Neohodnoceno

O perníkové chaloupce

Někdo vidí světýlko v dálce ze špičky stromu, někdo z pohodlí peřinek. Uloupněte si perníček společně s Jeníčkem přímo ze stěny pokojíčku a posviťte si s Mařenkou na zlou Ježibabu.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem (>5 ks)
Značka: Stínosvět
399 Kč
Kategorie: Pohádky

Umýt, do pyžámek, vyčistit zuby a… do kina? Obohaťte uspávací rituál společně s dětmi promítáním večerní pohádky přímo v dětském pokojíčku. 3…2…1…blik! A jste na mýtině před perníkovou chaloupkou.

Na osmi dřevěných kartách najdete příběh klasické pohádky O perníkové chaloupce společně s vyřezanými prosvětlovacími obrázky. Celá sada je navržena tak, abyste mohli obrázky promítat a zároveň číst příběh napsaný na kartičkách. 

Obrázky na stěnu promítnete klasickou baterkou nebo čelovkou, ale postačí i světlo na mobilním telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk pro lepší kvalitu obrázků). Promítat pak můžete na strop, stěnu, kraj postýlky nebo jakoukoliv jinou světlou plochu.

Pokud se budete držet psaného textu pohádky, zabere vám zhruba osm minut. Pokud ale zapojíte fantazii vy nebo vaše děti, můžete příběh rozvíjet, jak se vám zlíbí. Nechte pohádku vyprávět vaše děti a možná objevíte doma nejednoho malého spisovatele nebo spisovatelku.

Fantazii se meze nekladou ani ve způsobu využití kartiček. Obrázky mohou děti obkreslovat nebo karty použít pro otiskování motivů do plastelíny. Nechte se překvapit, co všechno vaši nejmenší s kartami vytvoří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: