Neohodnoceno

O Budulínkovi

Budulínek lišku do světničky pouštět neměl, vy ji ale můžete nechat bez obav proběhnout po pokojíčku, obýváku a klidně i koupelně. Sice Vás nepovozí, ale zábavy si užijete vy i Vaše děti až až.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Stínosvět
399 Kč
Kategorie: Pohádky
budulinek 1
Novinka Tip

To poslední, co si babička s dědečkem přáli, bylo vidět stín lišky nad Budulínkovou postýlkou. Vy a Vaše děti ale naopak už nebudete chtít pohádku o Budulínkovi slyšet jinak, než se stínem liščat na stropě.

 

Sada obsahuje klasický příběh O Budulínkovi rozdělený na osm karet s vyřezávanými ilustracemi a grafickým zpracováním od Mariany Hlubiňákové roz. Tutschové. Jednotlivé kartičky jsou navrženy tak, aby bylo možné prosvětlovat obrázky a zároveň číst text uvedený pod nimi.

 

Sadu můžete použít jen jako doplnění Vaší vlastní verze pohádky prosvětlenými obrázky, nebo pohádku z karet přečíst. Čtení Vám zabere přibližně osm minut a pak hajdy na kutě. Pokud ale máte dost energie a jste zvědaví, jak pohádku obohatí fantazie Vašich dětí, můžete jen promítat obrázky a nechat malé spisovatele, ať Vám povyprávějí vlastní verzi příběhu.

 

Ilustrace je možné promítat na zeď, strop nebo jakoukoliv jinou světlou plochu, a to pomocí baterky, čelovky nebo i světla z mobilního telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk pro lepší kvalitu obrázků).

 

Karty je možné využít i pro zábavu za denního světla, a to jako šablony na obkreslování nebo formičky na vymačkávání tvarů z plastelíny. Nechte na Vašich dětech, jak si se sadou vyhrají, možná Vás překvapí, jaké způsoby využití ještě objeví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: