Neohodnoceno

O třech prasátkách

První prasátko má svůj domeček nad postýlkou, druhé prasátko bydlí hned nad skříní, třetí si postavilo domek na stropě pokojíčku a vlk se už plíží zpoza krabice na hračky... Raději přidržte obrázky na nástěnce, ať je vlk také nerozfouká všude kolem!

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Značka: Stínosvět
399 Kč
Kategorie: Pohádky

Domečky je potřeba stavět pořádně. Stejně tak je potřeba vyprávět pohádky pořádně a vtáhnout malé posluchače do děje. Není to vždy jednoduché, uklidnit rošťáky po celodenním hraní. Pokud ale k večerní pohádce před spaním přidáte promítání obrázků na stěnu nebo strop pokojíčku, určitě upoutáte pozornost všech malých neposedů. 

 

Text pohádky O třech prasátkách je rozdělen na osm dřevěných karet s vyřezávanými obrázky k prosvětlení. Můžete tak promítat motivy na jakoukoliv světlou plochu a zároveň číst příběh na kartičkách. K prosvětlení obrázků Vám postačí obyčejná baterka nebo světlo z mobilního telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk, abz byly obrázky kvalitnější).

 

Pokud se budete držet textu na kartičkách, zabere Vám čtení asi osm minut. Můžete ale zapojit do vyprávění i děti, vymyslet vlastní verzi nebo hrou světla a stínu doplnit domácí divadlo, v takovém případě Vás kartičky mohou zabavit i na celý večer.

 

Se sadou karet si ale Vaše děti mohou vyhráti přes den. Malí umělci mohou motivy obkreslit a vytvořit si vlastní pohádkovou knížku, vymačkat si prasátka a jejich domečky z modelovací hmoty nebo zafoukat jako vlk do foukacích fixů a použít obrázky jako šablony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: