Neohodnoceno

O Koblížkovi

Koblížek na stěně pokojíčku může být pěkný malér! Pokud se po ní ovšem nekutálí jen ten pohádkový, pak je vše v pořádku. Co když ale narazí na lišku, která na něj celá hladová číhá přímo nad postýlkou?

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Značka: Stínosvět
399 Kč
Kategorie: Pohádky

Zalézt do postýlek, zhasnout a… vytáhnout baterku, jde se na promítání! Toulavý koblížek se bude moct tentokrát kutálet nejen lesem, ale i kolem zvídavých hlaviček vašich dětí. Večerní vyprávění pohádek se tak promění ve fascinující hru se světlem a stíny. 

Text pohádky O koblížkovi společně s vyřezávanými obrázky k prosvětlení je rozdělen na osm dřevěných karet. Každá z nich je navržena tak, aby bylo možné příběh číst zároveň s promítáním souvisejícího obrázku.

Zvířátka, okénko s koblížkem i babičku s dědečkem na stěnu promítnete klasickou baterkou nebo čelovkou, ale postačí i světlo na mobilním telefonu (doporučujeme nepoužívat dvojitý blesk pro lepší kvalitu obrázků). Promítat pak můžete na strop, stěnu, kraj postýlky nebo jakoukoliv jinou světlou plochu.

Čtení pohádky z kartiček vám zabere přibližně osm minut. Máte ale také jedinečnou příležitost rozvíjet fantazii vašich děti a nechat je, aby příběh vyprávěly svými vlastními slovy. Nechte se překvapit, co všechno může malý koblížek podle vašich malých vypravěčů ještě zažít.

Sadu s pohádkovými kartami můžete ale s dětmi využít i za světla. Použijte karty jako šablony pro obkreslování pohádkového příběhu na papír nebo jeho vymačkávání do plastelíny. A kdo ví, možná se pak mlsná liška a hladový medvěd stanou postavami úplně nového příběhu vašich malých autorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: