Objevte naše letní novinky pro děti

Léto je v plném proudu, letní výlety čekají na každém rohu a děti ani na chvíli neposedí. Možná vám ale přijdou vhod některé z našich novinek, které rozvíjí dětskou kreativitu a představivost a mohou na chvíli zabavit - ať už před výletem, na cestách nebo před spinkáním. 

Vzdělávací sady

Při letních cestách mnozí zavítají k moři do zahraničí, dokonce i do destinací, jako jsou Tunisko nebo Egypt. Přibalte si s sebou do letadla vzdělávací sadu Afrika. Jednotlivé karty vás seznámí s čtyřnohými obyvateli starého rozlehlého kontinentu. Kluky a holky, kteří sdílí zálibu v dobách dřívějších, především co se týká fauny, jistě nadchne sada Dinosauři.

 2_1

Puzzle

Pro malé i velké děti máme připravené dřevěné skládačky, které jistě bez problémů sbalíte i na výlet v našich lesích. Puzzle Šelmy děti seznámí s tím, co rádi jedí naši chlupatí lovci. Třeba cestou nějakého potkáte. Další novinkou jsou puzzle geometrických tvarů, které jsou ideální volbou pro malé nováčky ve světě skládaček. Sada Čísla vám zase pomůže opakovat počítání do deseti s vašimi budoucími prvňáčky.

3

Pohádky

Celý den strávený plaváním a skákáním do vody nejednoho unaví, ale i přesto si po návratu domů najděte čas na večerní odpočinek s pohádkou. Nové prosvětlovací pohádky změní běžnou večerní rutinu v napínavé dobrodružství. Podaří se zachránit Červenou Karkulku a babičku ze spárů vlka lidojeda? Skončí Mařenka s Jeníčkem nakonec na večerním menu čarodějnice z perníkové chaloupky? A jak daleko se dokutálí malý bezbranný koblížek, když vyrazí do světa? Všechny tyto příběhy si můžete užít také ve slovenštině.

4

Pro kreativní vyžití máme také sekci Sestav si. První, ale určitě ne poslední skládačkou je dřevěný domeček nejen pro panenky. Celý set si můžete vzít s sebou na výlet a domeček vybavit přírodninami, které najdete okolo. Další možností je použít domeček během vyprávění pohádek a jiných příběhů jako malé jeviště divadla. Fantazii se meze nekladou, naopak ji rádi podpoříme. S radostí a zvídavostí vzhůru do druhé půlky letních prázdnin!